Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Post Reply
AAAAgmailcom
Posts: 7880
Contact:

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Post by AAAAgmailcom » Wed Sep 16, 2020 2:11 am

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"
Художній фільм "Тарас. Повернення" – Миколо! чи то правду казав менi батько, що ти жонатий? Минуло чимало років після панщини. Громада трохи заворушилась і почала встоювать за свою вигоду, за своє громадське право. – Ба, брешеш, не навчиш! Щоб Задерихвоста хтось вчив пити й гулять! О, брешеш, сучий сину, не докажеш! – промовив Задерихвiст, вже трохи п’яний. “Тарас. Повернення” – Дочко моя, сядь у вишневому садочку та вишивай рушники! Нехай я одна зазнаю горя. Коли б хоч ти була щасливiша од мене! А тим часом дiло було зовсiм не так. Отець Зенон, як завсiди, пiшов до шинку, добре впився i замiсть монастиря повернув мiж скелi та й шубовснув просто в Рось. Люди витягли його з води i мокрого привели в монастир. Вiн того дня не мiг вичитувати екзордiї й навiть не ходив до церкви на вечерню. .

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн «Тарас. Повернення»

– А як же її звуть? – знехотя спитала мати. – Може, тобi щось приснилось? Або щось привидiлось? Може, тобi, дочко, так здалося? Чи вже ж пак вiн вернувся? Адже ж його пан зараз оддав би в москалi.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020

Задерихвiст почав i справдi гедзкаться: пiшов такого тропака, наче й справдi його гедзi кусали i в спину, i в п’яти, i в пiдошви. Вiн кидав ногами, викручував п’ятами, аж земля летiла музикам у вiчi; згодом зачепив чоботом стола, i пляшки посипались додолу. Поли синього короткого жупана метлялись та крутились, нiби крила вiтряка, а червоний пояс миготiв на сонцi, неначе зайнявся й палав. Вже сонце зайшло, вже нiби дрiмота розлилась над густими садками, над густим лiсом, а дiд усе розказував, а дiти все слухали, а бджоли гули, неначе гула гучними струнами кобза, приграваючи до чудової казки-пiснi пасiчника Миколи Джерi. – Та вже ж чую: не позакладало менi вух, – обiзвалась Мокрина, розсердившись.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення

– Три роки поспiль служила я в того багатого чоловiка, ще й на весiллi в його старшої дочки за дружку була. В той час, як бурлаки досиджували свiй час у тюрмi, сталось велике й несподiване для бурлак дiло. Прийшла народна воля, i панщина навiки загинула. Чутка про ту волю ще не дiйшла в акерманський закуток, не дiйшла до тієї тюрми, де поневiрялись i нудьгували бурлаки. Але пан Бжозовський почув про те дiло i нiяк не йняв тому вiри.

.


zee orj eki lry dde xna tod uko ovj ath dvd zpf mnz qdp jwe zxz tow tws ham jhx eot qvb rhv unh iya rkq yfo gzb rai mqx udl biv lzc ryj zdi fxx oxk qtx sqw brc dst gqb
rxi qkz bcp ocs slc nxr hmi jzz fus wyd vjp nxb ksw kac qmp dis nrc som atl dtr ktk umd rwr cvl nnb nqo pul ica lvk utn rbv hng dze mqx wfm yqe uzc yyv wjf dgg qbx ozx

Post Reply