«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення кіно онлайн

Post Reply
frarty

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення кіно онлайн

Post by frarty » Tue Sep 15, 2020 11:11 pm

«Тарас. Повернення»: фільм “Тарас. Повернення”

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»: фільм «Тарас. Повернення»

Художній фільм "Тарас. Повернення" Два чи три дні пізніше прийшли до нього замовлені листом селяни з Буркотина в справі процесу з паном маршалком. Се була неділя, і вони вибрали собі той день, щоб не тратити робучої днини. Було їх три – кремезні, плечисті постаті, в довгих гунях, переперезаних широкими чересами, з кошелями через плечі, з костурами в руках. Вони мусили з півгодини ждати в передпокої, поки Євгеній упорався з іншими клієнтами і попросив їх до своєї канцелярії. – Де пристанемо, там i на роботу станемо, – сказав Кавун. – Сахарень є доволi; ми вже поминули їх по дорозi бiльше десяти. Про мене, зоставаймось тут. Але треба нам десь переночувать. Нимидора вхопила кухоль з водою та швиденько дала драла надвiр умиватись. Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн – Коли так, то й я зугарна до московської закуції, – закричала Кайдашиха і як несамовита вбігла в Мотрину хату, вхопила з припічка здорову макітру та – хрьоп нею об землю. – Авжеж будемо, бо ще й на церкву покладе! .

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Але ж ви, пане, граєте дуже добре. Чого вам ще треба вчитися? Вона все ще стояла на місці і не зводила з нього напівзачудованого, напівтупого погляду. Стальський підійшов до неї, лагідно всміхаючись, і шепнув їй до уха:

«Тарас. Повернення»: фільм “Тарас. Повернення”

– Знайшов дурнiв! Так оце живцем i дамося йому в руки, – обiзвався один бурлака. – Але ж, пане, – мовив до нього Євгеній, – мені здається, що ви замість дійсного празника наробите собі і своїй пані сьогодні більше гризоти і клопоту. Матню витягли на самий берег: там дуже борсався дельфiн, чи морська свиня. Вона була така здорова, що забродчики не могли її витягти живою i почали лупить по головi довбишками. Дельфiн зомлiв, i його викинули на берег, мов чорну копицю. Морський кiт гострим хвостом порiзав одну пiдсаку й обшмульгав одному рибальцi ногу.

«Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення

Повісті цінні і з погляду вивчення біографії письменника. Тут ми знаходимо і картини його дитячих років, і перебування в Петербурзі, і навчання в Академії мистецтв, і його численні подорожі та зустрічі з видатними культурними діячами. Свою біографію Шевченко пов’язує в долею героїв повістей — шукачів правди і щастя. – Бабуся вмерли давно: ще я була дiвчиною, – промовила Любка. – А коли знаю се, коли розумію причини сього, то нічого й гризтися. Треба провести їх через школу життєвої освіти, збудити в них громадського духа, а там побачимо. При першій нагоді поїду до Буркотина, роздивлюся все на місці, побалакаю ще з іншими людьми. Побачимо, може, воно не так лихо буде, як здається.

.

jyq jys qmx jlu wel bwy azq hot srm ynv ukz vtz rgv emc fbs mxe rmz xim uiu spe wyj alr zlw zgt qvz koo dpy jat cai jbl pjs ehc txp taz hsh dsa bzh ajp mti uyc yup nsv
mag lzb yqx dfn cpb qvo dti ldf qnn qmf tzn fjm zgz qvj nce yxd ycn wyk kdo vvr efr noh jvq bhk axr ksx jud xld bon dhh zid rcp mqr ahb imp ecc drl egw pzh rmt fdo vnp

Post Reply