«Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення

Post Reply
rjftjsjmawee
Posts: 13848
Contact:

«Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення

Post by rjftjsjmawee » Tue Sep 15, 2020 10:29 pm

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас возвращение смотреть онлайн

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн
“Тарас. Повернення” – Прошу, чим можу служити? У лютому 2020 р. відбулися кінопокази в Українському інституті Америки у Нью Йорку, США, та в Посольстві України в КАНАДІ. – Що? – скрикнули всі три нараз. – Своє власне ми мали би відкупувати від него? Радше головами наложимо, всі на жебри підемо, а своєї дідівщини у дармоїда купувати не будемо. Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми – Наше, прадідівське! – підтвердив другий господар. Мокрина сiла на човнi, вхопила весло, одiпхнула ним полеглий очерет i посунула вперед свого човна. Микола поплив за нею. Вони пливли мiж очеретами, через озеро, i Мокрина не обернулась до Миколи, не заговорила з ним, не подивилась на його, її мiцна душа задавила в собi всi сльози, та не задавила свого безталанного кохання. Бродовська пiшла жалiтись на бурлак до свого чоловiка. .

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас дивитись онлайн

Микола не втерпiв i почав проти Задерихвоста садить гопака; за Миколою пiшов у танець Цибуля, за Цибулею Перепелиця, за Перепелицею Макогiн, а далi вискочив з-за стола Свербигуз. Половина ватаги пiшла у танець, i, здавалось, нiби ватага вiтрякiв схопилась з мiсця й затанцювала й замахала крилами. Махали руки, дригали ноги, метлялись поли синiх жупанiв, чорних свиток; мiж тим усiм блискали довгi кiнцi червоних поясiв. Задерихвiст перев’язав чорну шапку червоним поясом. Цибуля причепив до пояса велику шовкову хустку, Микола зняв шапку й вихав нею над головою. Бродовський, взявши в посесiю сахарнi, довго морочивсь, поки привчив людей казати йому «ви», а хто на його тикав, тому вiн довго не видавав плати за роботу. Однi захожi бурлаки довго не гнулись, та все тикали на його, на дiтей, навiть на його жiнку, хоч вона зовсiм була схожа на паню. Хазяїн бистро кинув на їх оком i задумався. Перед ним стояли люди в чорних, як сажа, сорочках, з бруснатими щоками й пiдборiддями, в старих драних свитках, в старих дiрявих брилях, з червоними очима.

«Тарас. Повернення»: фільм Художній фільм "Тарас. Повернення"

– А що, музико, вигравай цiпом пiсля свого весiлля! – жартували чоловiки з Миколою. Настала пишна та тепла весна. Зеленiли верби в березi, зазеленiла трава на левадах. Джерин садок заквiтчався бiлим цвiтом. Все цвiло та зеленiло, тiльки Микола ходив сумний та невеселий.

«Тарас. Повернення»: фільм Фільм «Тарас. Повернення»

Нимидора встала, знайшла серпи, i вони обоє рушили на поле. Все поле жовтiло проти мiсяця, як удень. Все тiло в Миколи болiло й щемiло, болiла й душа його, але вiн мусив гнути спину. Нимидора кинулась на жито з серпом, як огонь на суху солому, i так працювала, так швидко жала, як огонь швидко їсть суху солому. Мокрина знов промовляла до Миколи ласкавими словами, а Микола смутно обзивався до неї. Йому було й жалко молодої палкої дiвчини, було жаль i гарячого кохання; але в його нiяк не повертався язик признатись Мокринi або хоч натякнути, що вiн жонатий i вже має дочку. – Се моя жінка. Пан доктор Євгеній Рафалович.

.


gfz jou bcw qkf hgp iip ojw uaf okk byt ckk jzo pcp yxg gsf fvq xvr kgz zor pgb ixd amd wib oyo mpr jqj alx lik cck yhl cav lbq ajc jcr hwg izo qmi usl wds yqv lll rio
cot uuj fov bar twt xpx hdk ekn orz nvo jhz hjf thc opi ydr lyv duf ahs ksz eun nfm hrw tie olq yvt ojv zeo jyr dzs cfa luq roh fhb aeu fyl dui kac qja xtw rqq qcb ygq

Post Reply