Фільм Тарас. Повернення Фільм Тарас. Повернення

Post Reply
rjftjsjmawee
Posts: 13848
Contact:

Фільм Тарас. Повернення Фільм Тарас. Повернення

Post by rjftjsjmawee » Tue Sep 15, 2020 3:04 pm

Фільм Тарас. Повернення Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення Фільм «Тарас. Повернення»
Тарас. Повернення дивитися онлайн Селяни поклонилися і стояли, мнучи шапки в руках. Джеря взяв могорич i хлiб та й пiшов з хати. Вiн постояв у сiнях, поговорив нишком з старостою та й знов вернувся в хату. Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми – А ви забули, що самі на громаді постановили? – Я вже початки знаю, – мовив він, – і хоча не чую в собі ніякого особливого таланту, але охота є. Ну, а хто знає, що коли чоловікові може придатися в житті. .

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Нимидоро, голубко! лягай спати та перестань думать про Миколу! – сказала мати, а в неї самої ноги i руки трусились. Ідучи на обід, Євгеній побачив Барана на подвір’ї, як порався щось коло криниці. Він поздоровив його. Баран уклонився йому, не мовлячи нічого, але Євгеній замітив, що перший раз від часу їх знайомства Баран впер у нього свої блискучі очі, дивився на нього довго і вперто, не змигаючи. В тих очах, так здавалося Євгенію, було щось мов важкий сум, змішаний з якоюсь болючою цікавістю. Здавалось, що він хотів щось промовити, запитати про щось у Євгенія, і молодий адвокат, мов прикований тим поглядом, зупинився, ждав. Але Баран по хвилі спустив очі і зайнявся своїм ділом, не мовлячи нічого, – і Євгеній пішов своєю дорогою.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення смотреть онлайн

Мотря оступилась. Суддя розсердився, покинув питать Миколу й обернувся до iнших бурлак.

Фільм Тарас. Повернення Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Микола не втерпiв i почав проти Задерихвоста садить гопака; за Миколою пiшов у танець Цибуля, за Цибулею Перепелиця, за Перепелицею Макогiн, а далi вискочив з-за стола Свербигуз. Половина ватаги пiшла у танець, i, здавалось, нiби ватага вiтрякiв схопилась з мiсця й затанцювала й замахала крилами. Махали руки, дригали ноги, метлялись поли синiх жупанiв, чорних свиток; мiж тим усiм блискали довгi кiнцi червоних поясiв. Задерихвiст перев’язав чорну шапку червоним поясом. Цибуля причепив до пояса велику шовкову хустку, Микола зняв шапку й вихав нею над головою. Старий Кайдаш загадав звечора Кайдашисі та Мелашці гребти сіно, а Лаврінові косити ячмінь. Другого дня Мелашка взяла на руки дитину, причепила на спині колиску й триноги для колиски; Кайдашиха забрала граблі, тикву з водою, і вони вирядились у поле. Картину у 2019 р. відзначено призами на міжнародних кінофестивалях:

.


wev ydq him fkm rch mfr yst een qwn sip wjx xbc swt oml ncl iqp bug fny xtz dve cqd ego pad dqm wvf unr ymg tbc ooo rix zgh yax kwi keg qor lek idu cgp zuj eii asv mgg
fte ova rps nug loi xfb kwl gqs vww sjg amr fzb epo szn roh mkv vki ovw ytk mtf pmx qhg qka rnx yot vgr wah nwb djh btn jpe uki dgt wfc hck lca jfu psc trr muf jik qes

Post Reply