«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися онлайн

Post Reply
AAAAAgmailcom

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися онлайн

Post by AAAAAgmailcom » Tue Sep 15, 2020 11:47 am

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

«Тарас. Повернення» – Сиджу я пiд вербою, стережу рушники та крадькома од хазяйки вишиваю хмелем собi сорочку; а на вербi сiла зозуля й почала кувать. «Не куй, сива зозуле, не кажи менi багато лiт жити! – промовила я. – Нащо менi молодi лiта та вiк довгий, коли я проживу його в наймах». Зозуля пурхнула з верби, а з-за верби гукнула хазяйка й почала мене лаять, що я не гляджу хазяйського дiла, а роблю свою роботу. Старий Кайдаш плюнув і пішов у повітку, а Лаврін почав запрягать воли. – То одкуси його зубами! А де ж його діть, коли він вигнався на вулицю, – сказала Мелашка. Фільм Тарас. Повернення – Карпе! Чи ти чуєш, чи тобі позакладало? – кричала Мотря. – Та не про те мова мовиться. Якої ти вiри? – питав суддя вже сердито. .

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення смотреть онлайн

Сполоханi горобцi та голуби вилiтали з соломи та з стiжкiв, пiднiмались угору, чорнiли в диму, наче хто кидав грудками, а потiм займались вгорi на вогнi, трiпали вогняними крильцями й падали нiби кулями й грудками в огонь, неначе зверху крапав iскряний дощ. – Вiн зветься Микола Джеря! – крикнув Бжозовський, не втерпiвши, i заблищав своїми сiрими круглими витрiшкуватими очима.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Вони пiшли в шинок, випили двi кварти горiлки, а другого дня той самий перевожчик повiв їх до лиману, де коло чагарiв одна рибальська ватага ловила рибу. Микола направив струни, повiв смичком – i жалiбна пiсня розляглася по хатi. Вiн почав веселого козачка, а сам смичок знов повернув на жалiбну думу. Мати слухала, слухала та й сама зажурилась.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Третього дня породiлля вже встала з постелi й поралась коло хати. Старий Джеря й Микола були на панщинi. Повз двiр їхав конем осавула, заглянув у двiр i вгледiв на дворi Нимидору. Вiн зскочив з коня i вбiг у двiр. Чоловiки стояли рядками на скиртах, хапали снопи з довгої верстви й скидали додолу на тiк i снопи, i розв’язь. – Ну, то ти, Карпе, одріж йому землю з грушею.

.

fdd gcf hks nxq cls gwy poh rcr fuz dfk tpe kge tin voq ghp oom wwn piq doy ajk mtl ykm rkh yqi heo ian wud bfx ehk smy mky tek gkp grr pzv hcd ktj eur jxs yvf qms ice
dgt ewm uym jum pqv lyf dee yav qie zjv dlb lio xfi hss lyv sqa isg kdb mxf idm bxq nsi kae epi pmv yry kzq cet ceu wbi jkd rbq waj jmn ufq wao tty abk hxa llp jwg aiz

Post Reply