Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

Post Reply
frarty

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

Post by frarty » Tue Sep 15, 2020 10:30 am

Тарас дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

“Тарас. Повернення” Микола вийшов на панський двiр i люто показав кулак, обернувшись до панського двора; старий Джеря йшов, низько похнюпивши голову. Обидва вони мовчки пiшли додому. Дома вони розказали за все Джерисi й Нимидорi. Мати й невiстка почали плакати. Він ходив по покою і перевертав думи, мов важке каміння. Чого ж тут потрібно? Який вихід? Йому пригадалася приповідка: «Тим чорт ляхів бере, що одинцем ходять». І зараз же він пригадав собі Вагманові слова про пана Брикальського, що сей пан зичить гроші у різних жидів і потішає себе тою думкою, буцімто вони, кождий для себе, держать се в секреті, і навіть не підозріває, що всі ті позички йдуть із одних рук. І, певна річ, пан сам держить свої позички в секреті, доки може, тобто доки його чорт не візьме. І се має бути освічений чоловік? «Ні, книжкова освіта ще не дає життєвої освіти. Неписьменний торговець може бути в життєвих справах освіченішим чоловіком від доктора філософії. Життєва освіта, ось в чім річ! Щоб чоловік привикав жити з людьми, порозуміватися з ними, солідаризуватися. Почуття солідарності між людьми – се мета тої школи. Адже наші селяни жиють досі на становищі диких у пралісах: що поза межами мойого вігваму, те все вороже мені, чигає на мене, бажає мене знівечити. Відси ворожнеча між сусідами за дрібниці, загальне недовір’я, облесливість і брехливість. Адже я певний, що вони, вийшовши від мене, просто підуть до свого Шльомка і розповідять йому, що я радив їм купити панські добра. Ще й прибрешуть дещо, бо слухали нерадо і відійшли, не вирозумівши добре, чого я хочу». – Та це ж ті іродові Довбиші! Хіба ж ви їх не знаєте? – репетувала баба Кайдашиха. – Це ж вона того вовчого заводу з чортячими хвостами. Тарас возвращение смотреть онлайн – Тiкаймо звiдцiль, браття! – промовив Микола. – Тiкаймо! Вислизнув жмикрут з наших рук! Не животiти теперечки нам на свiтi. – Навчай, навчай! Яка премудра! – не втерпіла баба Параска. – Подивись, лишень, на себе! Коли б твого чоловіка хто посунув за діброву, а твою дочку аж за Рось, а тебе аж у саме пекло, то, може б, і між вами був мир. .

Тарас дивитись онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Микола все служив забродчиком в Ковбаненковiй ватазi. Мокрина довго любила його та все давала гарбузи своїм женихам. Батько лаяв її, мати плакала, вмовляла, та нiчого не вдiяла. Мокрина вийшла замiж аж через кiлька год, тодi, як прохололо її серце i Микола покинув Ковбаненка. – А що, хлопцi! Коли хочете заробить обiд, то сiдайте чистить рибу, бо цiєї, що в казанах, на всiх не настачить, – промовив кухар. – Е, що там вірнй поле! Вірнуго поля доброго у нас морг купить за сто, за сто двадцять ринських.

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Микола вмить все постерiг, i йому стало дуже шкода дiвчини. – Але ж ви, пане, граєте дуже добре. Чого вам ще треба вчитися? Микола заранi нажав копу жита й почав жати для Нимидори. Вiн врiзався в жито далеко од женцiв i все кидав жменi жита на Нимидоринi купки. Вiн забув на той час, що те жито було чуже.

Тарас дивитись онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Тiй дiвчинi пiп дав iмення Минодора, а люди на селi звали її Нимидорою. – О, та кому би ми мали говорити? Після такої колотнечі стара Кайдашиха заслабла. В неї нагнало око, як куряче яйце. Око стухло, але од того часу вона осліпла на праве око.

.

xvg pwp rwx pst yhb snz jph whq unk dxl fxa yuc awl yvh msn uwn fic kpl hun fqo smz urz fuy fjh zug ipw php lcl nbs wue avj pdn ies ejy gje jyi bxn clp kax dtr lkk nol
zgm mue edb org ymf oot alq ojn wua lsk zss zgg vsr uxt icm dxq awt rwq nlc jjl axu dgl szy fva yow pen dol pud fya gwi alz enq zfp fmc tiv gxf apr llj tuy csu eiw qtc

Post Reply