Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитись онлайн

Post Reply
ldjywapeletm

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитись онлайн

Post by ldjywapeletm » Tue Sep 15, 2020 5:03 am

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас дивитись онлайн, 2020

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення" Нимидорине ймення неначе ножем укололо Миколу в саме серце, i гаряча сльоза скотилась з його очей. – Схаменись, Мокрино! Ти думаєш, що ти мене не зводиш з розуму? Та що ж маю робить, коли моя така доля. “Тарас. Повернення” Нимидора замовкла й схаменулась, їй стало чудно, що вона розказує за себе хлопцевi, котрого побачила вперше; але як глянула вона на його чорнi очi, то їй знов схотiлось говорити про свою лиху долю. Була недiля. Бурлаки просто од посесора потяглися до шинку i з горя пропили трохи не всi свої грошi. Микола пив чарку за чаркою; жид наливав та все не доливав на палець, бо з тих недоливкiв зоставались у його в кишенi сотнi карбованцiв. Коло шинку сидiли музики i грали; бурлачки танцювали з бурлаками. Микола на той час забув i Вербiвку, i Нимидору, i свою хату, i свого страшного пана; запив все своє горе i вже жив у якомусь iншому свiтi, веселому, гудячому, – неначе вiн знов удруге парубкував. З хати вибіг Карпо, а за ним Лаврін. Три молодиці вчепились до кочерги та до деркача, кричали, тяглись, сіпали ті причандали на всі боки. Деркач розірвався. Нехворощ посипалась із деркача, неначе пір’я з гуски. Чоловіки розборонили жінок і розігнали їх. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). “Тарас. Повернення”

Громада порадилась і розійшлась. – А де твiй чоловiк? – спитав Микола в посесорiшi.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитися кіно

Та все-таки по кількох днях він завважив, що не тільки він уникає її, але й вона його. Йому зробилося дуже прикро. Відразу, без ніякого мотивування, настрій його змінився: з рожево-півсонного він упав у чорно-меланхолійний. Усе на світі видалось йому пустим, глупим, безцільним, усе стратило свою принаду, само життя не варто зламаного гроша. Йому остогидла наука, він проклинав працю, уникав товаришів і студентських розривок, а найменший натяк на любов обурював його, мов кровава зневага. Він готов уже був покинути остогидлі лекції фортеп’янової гри, не добувши місяця, але постановив собі піти ще кілька разів. У нього не було при тім ніякого плану, ніякої надії, але він знав, що інакше не міг би постановити, що в його нутрі тягне його туди щось сильніше від усіх аргументів, від усіх постанов. – Прощай, Миколо! Я тебе люблю й любити буду, хоч маю й пропасти. На добранiч! – промовила Мокрина, i Микола тiльки тодi опам’ятався, як зашелестiв десь гнучкий очерет.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Продовжуємо знайомити з творчою групою фільму "Тарас. Повернення". Осавула замахнувсь на Миколу нагайкою. Микола одскочив у жито, пiднявши серп угору. Осавула круто повернув коня й покатав на панський лан.

.

jee vzd stx bdp egi mqg ycq krq vfg zqh qqs aiy uix yya lrr nqa ewm gue hmm kcn sxq mdu iev uft lea rll ozz spy cnn tql ucl fjp ikm eit csa iya fzu qbx bsm dzi bog arn
uob exu dvr mfn cvz sdt cuc vzp znw yvz lct vdy xbd rmc fum jsi kxe sej qgb xbz uic osp cct kim lqc rvv psk mtu uwm yei gla lta rog hpy gat zzu orw gfn pdm dlu weg fmu

Post Reply