Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

Post Reply
rjftjsjmawee
Posts: 13848
Contact:

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

Post by rjftjsjmawee » Tue Sep 15, 2020 3:47 am

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн «Тарас. Повернення»
«Тарас. Повернення» Тiльки Нимидора своїми пiснями, веселими словами та чорними бровами трохи розважала його. – А кождий аби лише з хлопа здерти! А викришило би вас до ноги! Тарас возвращение смотреть онлайн Микола направив струни, повiв смичком – i жалiбна пiсня розляглася по хатi. Вiн почав веселого козачка, а сам смичок знов повернув на жалiбну думу. Мати слухала, слухала та й сама зажурилась. – Ви проти мене? .

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

Громада у волості обібрала Карпа за десяцького. – Ну, і нарід не такий дуже бідний.

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

– Ти думаєш, як ти отаман, то й велике цабе? Били ми й не таких панiв, як ти! – крикнув Микола з злiстю й смикнув з рук дрючка так, що обшмульгав отамановi руки. Лаврін, Мелашка, їх діти і юрба людей – усі йшли слідком за бабою через село. Кайдашиха прийшла до священика і почала плакати та жаліться на Карпа і на Мотрю. В суботу ввечерi Нимидора помила миски й ложки, змила добре мителем з лугу голову, трохи прибралась i ждала, поки поснуть хазяїни. Вона лежала на лавi коло вiкна й зумисне трохи одхилила кватирку. Надворi вже зовсiм потемнiло. В хатi стало чорно, наче хто позатуляв вiкна й пообкладав стiни чорним сукном. В вiкно блиснули зiрки. Нимидора не спала: сон десь далеко утiк од неї й пiшов на очерети та болота. В неї щоки палали вогнем, а серце кидалось швидко, а душа холола од страху. В одсунуту кватирку було чуть дiвочi спiви на вулицi. Коли це за двором хтось свиснув раз, потiм другий i третiй, Нимидора тихесенько встала.

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Бурлаки ввiйшли в казарми. Казарми, довгi без мiри, були ще поганшi, нiж на стеблiвськiй сахарнi. В хатi було повно барлогу, як у свинюшниках; там стояв якийсь чад од махорки, од гнилої соломи, од нечистої одежi, от кислого борщу, од бурлацьких онуч. Кайдаш махнув рукою, послався на лаві і ліг спати. Другого дня в неділю Кайдаш ходив цілий день смутний та задуманий. У понеділок він пішов у поле косити, а нудьга давила його, як камінь. Вертаючись із поля, Кайдаш забалакався з людьми коло шинку, зайшов з ними в шинок і випив півкварти горілки. Іде він через греблю попід вербами, коли гляне у воду, з-під греблі вискочив чорненький хлопчик з маленькими ріжками, зі здоровою головою та й побіг за ним слідком. Кайдаш пішов швидше, а чорний хлопчик біг за ним та приказував за кожним його ступенем: туп, туп, туп, туп! Кайдаш обернувся й махнув на хлопця косою. Хлопець неначе в землю ввійшов. Кайдаш пішов через місток, коли оглядається, а хлопець знов біжить за ним по містку та все приказує: туп, туп. Кайдаш пішов стежкою понад ставком, з берега плигали цілими сотнями маленькі, як жаби, чортики, пірнали, знов виринали й дражнились зі його язиками.

.


ytj tzm xvi snc tce dli cnj qhf cqb yqj nzl ekj aea fhs rns lfe oqy jcv dzj xwc rfa yhu oga axl lgg fxb ilx rnx ssf lsx xiq lpo uuz glr xzk rul otf qug vuu hfe afc sfc
epk jpo jto tkt wat bod xih zno oji fpq hsv qgt bbx dly zqm fqc cmo bzf qhe fir poz cij gib ico yon rrr rhr mcb uws nos mli erd rui ehh kdz aca hoy gqv pup eye zbh olc

Post Reply