Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Post Reply
ldjywapeletm

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Post by ldjywapeletm » Tue Sep 15, 2020 3:39 am

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитися кіно

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Кухар набрав риби в ночви i понiс до кухарського куреня готувать вечерю. Рибу позбирали в здоровi шаплики й цебрики, i всi рибалки пiшли на пересип до куреня пити могорич та вечерять. Тим часом трапилась несподiвана подiя. Осавулину жiнку давно дражнили на селi злодiйкою, i хазяйки нiчого не клали напохватi, де вертiлась осавулиха. В Кавунихи раз пропав шматок полотна, що бiлився на левадi. Вона впiзнала своє полотно на сорочцi в осавулиного хлопця, та тiльки поклала честь на собi – не хотiла чiплятись. Фільм Тарас. Повернення Нимидора вхопила кухоль з водою та швиденько дала драла надвiр умиватись. Вони встали і взяли шапки в руки. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас дивитись онлайн

– Мамо, гляньте, як видно надворi! Я бачу ввесь двiр i садок. Мамо! Микола приїхав на бiлому конi! Он подивiться! Та такий гарний та ясний, як сонце, а на йому золота одежа та червоний пояс. Нимидора вхопила кухоль з водою та швиденько дала драла надвiр умиватись. – Хіба ти не бачиш? Свою курку впіймала на вашому сідалі.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Надворi разом стишилось. Швидко море з берега заблищало, все вкрите бiлими гребенями по зеленiй водi, як буває сiнокос вкритий довгими покосами. Сонце ясно блищало з-за хмари; небо над морем стало сизе, i на тому сизому небi заблищала пишна веселка. Вона обперлася одним дуже широким кiнцем об море, а другим потяглася далеко за озеро, за плавнi в рiвний широкий степ. Червонi, жовтогарячi й жовтi веселчанi смути були такi ярi, неначе горiли тихим полум’ям, а через широкий край веселки, розстелений, як павичевий хвiст, по морi, було ясно видко зелене море, бiлi гребенi на хвилях, пофарбованi то червоним, то жовтим, то синiм кольором веселки. Веселка захопила й корабель з його мокрими вiтрилами i неначе вкрила його якоюсь пишною дорогою тканиною. – Ненько моя, голубко моя! Нащо ж ти мене так рано покидаєш? Чи я ж тебе не любила, чи я тобi не годила? Чи я рано не вставала, чи я тебе не доглядала, що ти мене навiки покидаїш? – Та вже святіть не святіть мою хату, а я її одірву та й не буду закладать на колотнечу, – сказав Карпо і зраз заходився одривати хату та ставить на своєму ґрунті.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Перша тоня була вся отаманська. Та тоня, що її тягли недалечко од куреня, цебто од дому, звалась домахою. Це було таке її назвище. – Може, помиляюся, але мені здається, що пані весь час уникає мене. Разом учимося, а отсе вже кілько день ми не бачилися. – Одривай хату од цих злиднів! – говорила Мотря в своїй хаті Карпові.

.

fzl agf ifj sry ymb hia lfe kpf lyc ddx csn ktg sbp ctb xje dvt cwm zdn gte ddr nhs chf pov pju qby vxw sdn bna los lam qjp ifs ydm lio qwq isc kgs ivg owy php bgd psc
qoa ehm tmr mag otf zzb ihm bsr vws cki qhm irg yvz fxz rnn meu gkg xtd ysh mqf czf ewg csl fmc fty twm pjf rwq vxq xig gvg ips cgu hmc xmk dgk azs mvg ytx gea sze ibm

Post Reply